Top produkty BluzUp w 2022 roku

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Początek nowego roku to okres podsumowań poprzedniego. Również u nas! Postanowiliśmy sprawdzić, które z naszych produktów były wybierane najczęściej przez naszych klientów i klientki w 2022 roku. Co okazało się top produktami w BluzUp?

Oferta BluzUp

Nasza oferta zawiera liczne produkty odzieżowe oraz akcesoria. Wszystkie dostępne opcje sprawdzisz tutaj. Dodatkowo oferujemy kompleksowe możliwości wysyłki zamówień. Poza standardową opcją wysyłki zbiorowej na wskazany przez Ciebie adres, możesz zdecydować się na wysyłkę indywidualną lub skorzystać z usługi Gifting as a Service.

Top produkty BluzUp w 2022 roku

5. Lunch box

To akcesorium, które idealnie sprawdza się w welcome packach i to w ramach tej opcji było wybierane najczęściej. Jest dostępne w różnych wersjach – w zależności od potrzeb Twojego zespołu możesz wybrać idealny luch box z myślą o nich. A o tym jak podejść do tworzenia gift packów, uwzględniając potrzeby zespołu pisaliśmy w jednym z naszych wcześniejszych wpisów.

4. Skarpetki

Personalizowane skarpety z nadrukiem Twojego pomysłu? Prezent idealny, który możesz dopasować do każdej okazji! Klasyczny branding Twojej firmy w ramach gift packów dla pracowników, świąteczny wzór w ramach grudniowych paczek czy design związany z konkretnym wydarzeniem w Twojej firmie – opcji jest nieskończenie wiele! A same skarpetki można potem wykorzystać i do biegania, i do garnituru – to wyjątkowo użyteczny element merchu, który warto posiadać w swoich zasobach. 

3. Set dresowy

Nasza bluza classic, czyli klasyczna bluza bez kaptura i kieszeni, wykonana z bawełny (90% + 10% poliester, certyfikat OEKO-TEX) to nasz sprawdzony i lubiany produkt wśród klientów. W poprzednim roku coraz częściej była ona wybierana w duecie ze spodniami dresowymi z kieszeniami i ściągaczami przy kostce (materiał analogiczny do bluzy classic). W końcu kto nie lubi postawić na wygodę i komfort? Zwłaszcza w dobie pracy zdalnej! 

2. Kubek Circular

Wielorazowe butelki i kubki termiczne to powszechny hit. To szczególnie praktyczne, ekonomiczne, a dodatkowo ekologiczne rozwiązanie! Posiadając wielorazową butelkę, redukujemy wydatki na wodę butelkowaną czy kawę na mieście, a dodatkowo ograniczamy produkcję śmieci! Dlatego zupełnie nie dziwi nas, a wręcz cieszy, popularność kubka Circular wśród ubiegłorocznych zamówień. To idealny wybór zwłaszcza, gdy chcemy, aby nasze prezenty były stworzone myślą o ekologii

1. Bluza kangurek

Nasz niezmienny bestseller! To niezastąpiony element w garderobie każdego i każdej z nas. Jej najwyższa jakość, wpływająca na komfort noszenia, sprawia, że ma liczne grono fanów! Jest szyta w Polsce w lokalnych szwalniach – jej skład to 90% bawełna, 10% poliester, a wykorzystane materiały posiadają certyfikat OEKO-TEX.Jest on dostępny również w wersji z bawełny organicznej czy z certyfikatem GOTS.

Wiesz dlaczego skład ubrań jest istotny? Procentowa informacja o zawartości danej tkaniny czy dzianiny na metce ma nakierować nas na to, czego możemy spodziewać się po wybranym ubraniu w kwestii tego, czy będzie się gnieść, elektryzować lub czy będzie odpowiednio przewiewne itd. Co ważne, nie determinuje to jego jakości, z czym często mylimy skład. Więcej na ten temat przeczytasz we wpisie: Dlaczego skład ubrań jest ważny?

Niezastąpiona personalizacja

Każdy z naszych produktów posiada liczne opcje personalizacji – w każdej z naszych realizacji klienci chętnie i w różnoraki sposób wykorzystują jej możliwości. Tak też działo się w przypadku każdego z naszych top produktów w ubiegłym roku. Jeśli chcesz poznać możliwości personalizacji, odsyłamy do lektury: Opcje personalizacji prezentów dla pracowników w BluzUp