Kim jesteśmy?

Po pierwsze – eksperci od wyglądu…

…czyli profesjonalni graficy, łączący w sobie duszę artysty i stylisty. Nie powstydziliby się ich w Mediolanie, ale na szczęście ściągnęliśmy ich do Warszawy, aby tworzyli dla Was! Od wielu lat zajmują się projektowaniem odzieży, zgłębiając wiedzę z zakresu projektowania i krawiectwa. Zresztą spójrz na ich przykładowe realizacje. Takich ciuchów nie będziesz się wstydzić!

Po drugie – specjalistki od wygody…

…a dokładniej Panie krawcowe, dla których igła i nici to atrybuty niczym różdżka dla Harrego Pottera! Zrobią z nich cuda, abyś czuł się komfortowo w swojej nowej bluzie. Zresztą ich umiejętności potwierdza już ponad 40 tys polskich uczniów i studentów, którzy noszą bluzy naszej produkcji – wszystkie z metką Made In Poland.

Po trzecie – orły w dystrybucji.

To oni wysłuchają, doradzą i rozwiążą niemal każdy Wasz problem. W skrócie – zrobią tak, byś był zadowolony z naszej współpracy i opowiedział o tym znajomym. Nie wiesz nic o technologii i fasonie? Nie szkodzi, oni Ci wszystko wytłumaczą i podpowiedzą, a następnie wykorzystają swoją wiedzę w taki sposób, aby wymarzone ciuchy dostarczyć do Twojej szkoły czy uczelni. A na dodatek – dają gwarancję zadowolenia!

To co, szyjemy?

Z kim porozmawiasz?

Aleksander

Współzałożyciel. W firmie odpowiedzialny za obsługę klienta. Absolwent SGH w Warszawie. Prywatnie miłośnik sportów wodnych.

Wiktor

Współzałożyciel. Odpowiedzialny za produkcję i logistykę. Absolwent SGH w Warszawie. Prywatnie miłośnik zwierząt futerkowych.

Magda

Obsługa szkół i uczelni. Zadba, aby Wasze bluzy były dopracowane od A do Z. Prywatnie studentka SWPS w Warszawie.

Galeria realizacji

Firma w liczbach

0
Lat doświadczenia
0
Ton zużytej dzianiny
0
Metrów szalików
0
Wykonanych bluz

Opinie