Opcje personalizacji prezentów dla pracowników w BluzUp

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Atrakcyjnie zaprojektowane i dobrze wykonane ubrania firmowe mogą być świetnym narzędziem w celach reklamowych lub doskonałym prezentem dla pracowników. Niestety, o dobry projekt, a tym bardziej jakościowe wykonanie nie było dotychczas tak łatwo, zwłaszcza dla mniejszych firm. Działo się tak z czysto technicznych względów – większość opcji była dostępna tylko podczas produkcji dużych nakładów.

Dzisiaj możliwości są już znacznie szersze i nawet niewielkie firmy mogą tworzyć wymarzone projekty.

Co więcej, personalizować można całe prezenty, a więc nie tylko ubrania, ale także gadżety i opakowania. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jakie opcje oferujemy w BluzUp.

Zdobienia

Najważniejszą rolą firmowych prezentów jest pokazanie pracownikom, że są ważni w organizacji oraz podziękowanie im za dotychczasową pracę. Umieszczone na nich logo dodatkowo sprawia, że zespół czuje się ze sobą jeszcze bardziej związany. Pracodawca odnosi jeszcze jedną dodatkową korzyść. Obrandowane ubrania, noszone przez pracowników służą budowaniu świadomości marki oraz reklamie pracodawcy wśród przyszłych klientów i pracowników firmy.

Logo firmy nie musi być jednak jedynym nadrukiem. Ubranie można ozdobić dowolną grafiką, która urozmaici i uatrakcyjni projekt. Spójrz na przykłady poniżej:

W BluzUp zdobienia wykonujemy czterema metodami:

Haft
DTG
Sitodruk
Termotransfer

Wszystkie są bardzo trwałe i świetnie odwzorowują kolory. Aby dowiedzieć się, czym się od siebie różnią, przeczytaj ten artykuł.

Personalizacja bluz

Tworząc z nami bluzy, możesz zmienić w nich prawie każdy szczegół. Dzięki temu nawet bardzo skomplikowany projekt będzie idealnie odwzorowany na odzieży. Pozwoli to też na uwzględnienie wszystkich kolorów identyfikacyjnych firmy.

Zacznijmy od kaptura, który może być w innym kolorze niż reszta bluzy, dopasowany, np. do koloru suwaka czy nadruku. Może być też wykonany z materiału we wzory, co sprawi, że bluza będzie jeszcze bardziej unikalna.

Podoba Ci się powyższy projekt? W takim razie koniecznie sprawdź nasze case study dla North.pl tutaj!

Jeżeli mowa o kapturze, to nie możemy zapomnieć o sznurkach. W BluzUp oprócz koloru możesz wybrać ich kształt (płaski, okrągły) lub zdecydować się na ich brak.

Sznurki płaskie
Brak sznurków
Sznurki okrągłe

Do wyboru są także 4 różne zakończenia sznurka, które nadają odpowiedniego charakteru bluzie:

Metalowe
Plastik
Pętelka
Przeszycia

 

W ofercie posiadamy także oczka na sznurki w trzech kolorach:

Czarne
Stara miedź
Białe

Personalizować możesz również suwaki – kolor taśmy, oraz kolor samego zamka. W ten sposób stworzysz spójną całość tak, jak w poniższym projekcie:

Personalizowany pod kolor bluzy suwak i taśma
Standardowy kolor suwaka i taśmy

Metki i etykiety

Metki z logo to świetny sposób na nadanie indywidualnego charakteru ubraniom. Może się wydawać, że jest to mały i niewiele znaczący szczegół, ale to tylko pozory. Dodatkowo wszyte lub dopięte metki pokazują, że pracodawca zadbał nawet o najmniejsze szczegóły tego projektu. Dają one też ekskluzywny akcent odzieży i umożliwiają umieszczenie hasła reklamowego czy motto firmy.

Projekt personalizowanej metki dla jednego z naszych Klientów

W BluzUp dostępne są 3 rodzaje metek.

Pierwsza z nich to metka żakardowa. Jest to najczęściej spotykany typ metki w produkcji odzieży.

Metka żakardowa

Drugi typ metek to transferowe. Ich aplikacja jest mniej typowa, ponieważ polega na umieszczeniu wzoru bezpośrednio na materiale. Jest to metka, która zapewnia najwyższy komfort użytkowania, ponieważ jest zupełnie niewyczuwalna dla skóry.

Metka transferowa

Trzeci typ to metka z imitacji skóry, która dodaje odzieży charakteru i tworzy oryginalny i kultowy efekt. Jest to szczególnie dobry wybór, przy bluzach, polarach, szalikach i zimowych czapkach.

Metki możesz umiejscowić w dwóch miejscach: na karku, oraz przy dolnym ściągaczu.

W BluzUp oferujemy także kartonowe etykiety, na których możesz umieścić swoje logo, lub inny wybrany projekt. Warto wykorzystać tę opcję na dodatkowe spersonalizowanie i uatrakcyjnienie zamówienia np. slogan firmy, krótkie podziękowania, czy życzenia.


Kartony i opakowania

Metkowanie wykonywane jest przy końcu procesu produkcyjnego, po tym następuje dokładne oczyszczenie odzieży z nitek i wreszcie – pakowanie. Odzież możemy przygotować do wysyłki na kilka sposobów.

Pierwszym jest standardowe opakowanie foliowe z materiału podlegającego recyklingowi, a także jego alternatywa, czyli opakowanie papierowe z logo firmy.

Osobom, które cenią sobie recykling proponujemy, aby zapakowały odzież w bawełniane torby, które mogą być w dowolnym kolorze i wzorze, a także zawierać logo. Obdarowani torbą z pewnością znajdą dla niej kolejne zastosowanie – zabiorą na zakupy warzywne lub zapakują do niej laptopa w drogę do pracy.

Najbardziej eleganckim opakowaniem będzie kartonowe pudełko z Twoim nadrukiem. Świetnie sprawdzi się także, gdy prezentujesz kilka rzeczy naraz, np. w formie welcome packa dla nowego pracownika. 

Pudełko możemy ozdobić trzema różnymi sposobami. Pierwszy z nich to który eko druk,może być wykonany w dowolnym kolorze, na zewnętrznej lub wewnętrznej kalpie.

Kolejna opcja to specjalna, eko naklejka, zawierająca grafikę w dowolnym kolorze.

Całą zewnętrzną klapę możemy także pokryć kolorem i wzorem. Przy tej opcji masz do wyboru kolor wnętrza pudełka: biały lub naturalny.

Kartki i naklejki

Dopełnieniem każdego prezentu jest kartka z życzeniami lub podziękowaniami. Ten mały gest pozwala na przekazanie kilku miłych słów obdarowanym i tym samym wzmocnienie pozytywnych odczuć związanych z pracodawcą. Wzorów i kolorów do wyboru jest wiele, więc z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Kolorowe naklejki to ciekawy dodatek, którym pracownicy mogą ozdobić laptopy, notesy i inne przedmioty codziennego użytku.

Spójrz, jakie naklejki mamy w BluzUp:

Możemy je przygotować w wielu formach m.in zestaw na kartkach A5, lub pojedyncze, krojone naklejki.

Podsumowanie

Paczka z firmowymi ubraniami to jeden z bardziej oryginalnych i praktycznych prezentów. Może być wręczana na różne okazje lub po prostu w geście uznania dla zespołu.

Jak wynika z naszego raportu, opcja dodatkowej personalizacji, m.in. metek i opakowań jest dla pracodawców niezwykle ważna przy wyborze dostawców prezentów.

Korzystając z kompleksowych usług jednej firmy, pracodawca nie musi angażować działu HR do nadzorowania prac i samodzielnego pakowania paczek. Opcja ta jest więc wygodniejsza i oszczędza czas oraz pieniądze organizacji.

Masz więcej pytań lub chcesz wycenić swój projekt? Skontaktuj się z nami!