Czapki zimowe i szaliki z własnym logo

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Czapki i szaliki sygnowane Twoim logo to świetny pomysł na prezent dla pracowników, klientów, czy studentów. Są one dobrą alternatywą dla droższych odpowiedników, takich jak bluzy czy koszulki. Jest to także uniwersalna opcja, która sprawia, że nie musisz się martwić m.in. wyborem odpowiedniego rozmiaru. Poniżej przedstawimy Ci 8 kroków, które dzieli Cię od otrzymania nowych, obrandowanych czapek i szalików.

Krok 1. Stwórzmy projekt!

Zacząć trzeba oczywiście od projektu, czyli od ustalenia, jak ma wyglądać i gdzie się znajdować logo. Czasami klienci przychodzą do nas z gotowym wzorem, którego chcą użyć, w innym wypadku pomagamy w jego stworzeniu. 

Logo na czapce można umiejscowić nad czołem.

Z kolei logo na szalikach umiejscawia się zazwyczaj na środku lub przy krańcach.

Na tym etapie ustalamy również, jaką metodę zdobienia chcesz zastosować. Do wyboru są trzy: naszywka żakardowa, naszywka z eko skóry lub naszywka gumowa. Żadna z metod nie jest lepsza czy gorsza. To, którą wybierzesz, zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.

Krok 2. Wybierz model

Kolejnym etapem będzie wybór modelu i koloru odzieży. Zimową czapkę oferujemy w dwóch odsłonach: z pomponem lub bez. Z kolei wybierając szalik, możesz zdecydować czy grafika znajdzie się tylko po jednej, czy po dwóch stronach. Opcjonalne są również frędzle na jego krańcach. Paleta kolorów jest w wypadku czapek i szalików naprawdę szeroka. Tyle ile odcieni przędzy, tyle możliwości. W związku z tym z łatwością dopasujesz ich kolor do identyfikacji graficznej Twojej firmy czy uczelni.

Krok 3. Wizualizacja i wycena

Przed podjęciem decyzji o złożeniu zamówienia, otrzymasz od nas wizualizację gotowych akcesoriów. W ten sposób sprawdzisz, czy wybrany przez Ciebie fason, kolor oraz umiejscowienie loga wpasowuje się w Twoją pierwotną wizję. Jeżeli nie, łatwo na tym etapie wprowadzić poprawki. 

Zarówno
przygotowanie wizualizacji, jak i wyceny jest w BluzUp darmowe

Krok 4. Złożenie zamówienia

Po rozmowach z opiekunem klienta otrzymasz dokument z podsumowaniem zamówienia. Znajdą się w nim wszystkie ustalenia takie jak projekt, liczba sztuk czy cena zlecenia.

Produkcja rozpocznie się, po podpisaniu tego dokumentu.

Krok 5. Prototyp

Prototyp przygotowujemy w konkretnych sytuacjach m.in.:
– Gdy chcemy sprawdzić, czy nietypowy haft dobrze się prezentuje.
– Gdy jest potrzeba zaakceptowania koloru “na żywo”.
– Gdy klient chce zobaczyć gotowy produkt przed produkcją np. jeżeli zamawia kilkaset sztuk.


Gotowy wyrób lub jego zdjęcie prześlemy Ci do akceptacji. Będzie to ostatni moment na wprowadzenie poprawek do projektu. Jeżeli na tym etapie wszystko będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom, od razu przejdziemy do realizacji zamówienia.

Krok 6. Realizacja zamówienia

Nasze czapki i szaliki produkujemy tylko w polskich dziewiarniach, za pomocą specjalistycznych maszyn dziewiarskich. Wgrywa się do nich program komputerowy (przygotowany pod konkretny projekt) i nakłada przędzę w odpowiednich kolorach. Całą resztą zajmuje się maszyna. 

Gotowe wyroby poddajemy czyszczeniu oraz kontroli jakości. Jeżeli wszystko jest okej, przechodzimy do następnego etapu. 

Krok 7. Wysyłka

Czapki i szaliki są na tym etapie gotowe do wysyłki. Zanim jednak oddamy ubrania kurierom, musimy je odpowiednio zapakować.

Dla naszych klientów jest to
dodatkowa okazja do spersonalizowania upominków. Chętnym oferujemy kartonowe metki z własnym logo, przyczepione do czapek lub szalików, a także personalizowane pudełka. 

W przypadku świątecznych prezentów, chętnie przyozdobimy je odpowiednio do okazji. 

Jeżeli obrandowane ubrania to tylko część prezentu i chcesz wzbogacić go o kolejne elementy np. gadżety z logo Twojej marki, to zapraszamy Cię do przeczytania artykułu o naszej usłudze Gifting as a Service. Możemy całkowicie przejąć od Ciebie obowiązek wymyślania i organizowania prezentów, a nawet ich magazynowania. Ty określasz budżet, a my zajmujemy się całą resztą.

Gotowe paczki wysyłamy do uczelni, biura, lub bezpośrednio do pracowników.

Krok 8. Radość z trafionych prezentów 😉

Na tym etapie nasza praca się kończy. Chętnie obserwujemy jednak portale społecznościowe naszych klientów, gdzie często wrzucane są zdjęcia uśmiechniętych obdarowanych w nowych ubraniach. 

Gdy otrzymasz swoje zamówienie, również nie zapomnij podzielić się fotkami w social mediach i koniecznie oznacz 
BluzUp 😉

Jeżeli spodoba Ci się współpraca z nami, chętnie podejmiemy się kolejnych wyzwań. Możemy np. zaprojektować i wyprodukować welcome packi, którymi będziesz witać nowych pracowników.

 

Czy warto inwestować w czapki i szaliki z logo?

Akcesoria dobrej jakości to praktyczny prezent, z którego pracownicy, klienci czy uczniowie na pewno się ucieszą. Po pierwsze akcesoria to nieodłączny element naszego życia i prędzej czy później zimową czapkę trzeba kupić. Po drugie, odzież z logo firmy sprawia, że pracownicy czują się z nią mocniej związani oraz bardziej zintegrowani z własnym zespołem. Więcej o tym dlaczego obrandowane ubrania to dobry wybór, przeczytasz tutaj.

A jeżeli zachęciliśmy Cię do tego pomysłu i chcesz poznać cenę takiej usługi, wypełnij formularz dostępny na naszej stronie. Wycenę otrzymasz w ciągu 24 h!