Jak zamówić bluzy dla Twojej firmy?

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Nie od dzisiaj wiadomo, że poczucie identyfikacji z firmą jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na efektywność pracowników. Marzeniem każdego pracodawcy jest, by zatrudniani przez niego ludzie wierzyli w sukces, do jakiego dąży firma, oraz podzielali prezentowane przez nią wartości. 

Sympatia pracujących do miejsca pracy z pewnością przełoży się nie tylko na ich efektywność, ale także ich samopoczucie. Jest to więź o którą z pewnością warto dbać, ponieważ jej rozwijanie może przynieść wiele korzyści dla obu stron.

Jak bluzy z logo firmy wpływają na otoczenie?

Wszyscy dobrze znają typowe gadżety reklamowe, na których przedsiębiorstwa umieszczają swoje logo. Nikt już nie zwraca uwagi na długopis z nadrukiem czy logo umieszczone na smyczy. Te dodatki stały się już tak powszechne, że uznawane są raczej za standard niż za wyróżnik. 

Jak w takim razie wykorzystać symbol firmy, by przykuwał on uwagę oraz był powodem do dumy? Taką możliwość dają wysokiej jakości firmowe bluzy z nadrukiem. 

Z jednej strony stanowią one wygodny i stylowy element garderoby, a z drugiej świadczą o identyfikacji z przedsiębiorstwem. Dla pracodawcy jest to sposób na zintegrowanie pracowników oraz wzbudzenie w nich poczucia przynależności, ale może to stać się także elementem komunikacji marketingowej marki. 

Pracownicy, którzy dumnie prezentują logo firmy dla której pracują, są jej najlepszą wizytówką. 

Zadowoleni pracownicy nie tylko poprawiają opinię otoczenia o firmie, ale także zwiększają zaufanie do niej. Są to korzyści dla których zdecydowanie warto zainwestować w bluzy firmowe. Tylko jak to zrobić?

Bluzy dla firmy – od czego zacząć?

Pierwszym krokiem do wzmocnienia więzi między pracownikami a pracodawcą jest wybór producenta, który najlepiej przeprowadzi klienta przez cały proces zakupu odzieży i finalnie dostarczy produkty najwyższej jakości. 

Z naszą firmą kontakt można nawiązać na wiele sposobów: poprzez stronę na Facebooku, pisząc maila na adres: kontakt@bluzup.com lub dzwoniąc na jeden z podanych na stronie www.bluzup.com numerów telefonu. 

Prostą metodą kontaktu jest także wypełnienie formularza kontaktowego, w którym można zawrzeć wszystkie pytania dotyczące produktu lub wyceny, a pracownik skontaktuje się najszybciej jak to możliwe. Do każdego klienta zostaje przydzielona osoba odpowiedzialna za kompleksową obsługę podczas całego procesu kupna odzieży.

Jakie bluzy reklamowe wybrać?

Na stronie www.bluzup.com przedstawiony jest szeroki wybór odzieży i dodatków, na których można umieścić logo. Najbardziej popularne produkty to bluzy, które dostępne są w czterech modelach: bluza typu classic, bluza bejsbolówka, bluza kangurka oraz zapinana na zamek bluza z kapturem. 

Każdy z modeli może nadać innego charakteru firmowym stylizacjom. Bluzy z kapturem często kojarzone są z młodymi osobami, ale dzięki temu mogą odmłodzić dojrzalszych pracowników. Z kolei bluzy zapinane na zamek dają dużo możliwości bawienia się stylizacją. Zależnie od nastroju można łączyć firmowe bluzy z kolorowymi, wesołymi koszulkami lub też przeciwnie – z gładkimi, eleganckimi koszulami.  

Z jednej strony nasza odzież może pomóc wprowadzić do miejsca pracy bardziej swobodną atmosferę, ale może również integrować pracowników nie odbierając im powagi i elegancji. Miękki materiał sprawi, że praca stanie się bardziej przyjemna i komfortowa.

Nie tylko bluzy

Niezależnie od tego czy wolicie bluzy wkładane przez głowę, zasuwane na zamek, z kapturem czy bez – bluzy firmowe idealnie sprawdzą się przy codziennych zadaniach, zapewniając przy tym komfort i wygodę. 

Poza bluzami jako odzież reklamowa sprawdzą się także koszulki z nadrukiem, torby bawełniane, czapki, szaliki oraz skarpetki. Oprócz standardowych rozmiarów nasza oferta zawiera także oryginalne bluzy i oversize, przywodzące na myśl lata 90 – te. Szeroki wybór zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli wybrać ubrania reklamowe, które będą godnie reprezentowały Waszą firmę. 

Jeżeli jednak nasza oferta nie zawiera dokładnie tego, czego szukacie – napiszcie! Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i postaramy się dopasować także do Waszych nietypowych oczekiwań.

Duży wybór kolorów

Wszystkie elementy odzieży w naszej ofercie dostępne są w różnych kolorach, co daje gwarancję, że każdy znajdzie coś dla siebie.  W standardowej ofercie do wyboru jest aż 10 różnych kolorów! 

Jeżeli jednak zależy Wam na tym, aby kolor materiału był zgodny z identyfikacją wizualną firmy, jesteśmy w stanie przygotować dla was unikalną wersję kolorystyczną.  Na wszystkie produkty reklamowe można nanieść logo. Szczegółowe informacje na temat każdego typu odzieży zawarte są także w ofercie, którą otrzymacie  po kontakcie z BluzUp. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich modeli oraz udzielą szczegółowych informacji na temat wyceny. 

W BluzUp każdą firmę traktujemy wyjątkowo, dlatego dla każdego klienta wycena jest przygotowywana indywidualnie. Cena zamówienia może się różnić w zależności od rodzaju wykonania logo, wybranych modeli oraz ilości sztuk w zamówieniu. 

W przypadku kiedy cena zamówienia przekroczy zakładany przez Was budżet, również warto nam o tym powiedzieć. Wtedy przygotujemy ofertę bluz importowanych, które mieszczą się w trochę niższym przedziale cenowym, co być może pozwoli firmom z mniejszym budżetem na zakup równie oryginalnych bluz firmowych. 

W przypadku bluz lub koszulek importowanych warianty kolorystyczne są jeszcze bardziej bogate niż w naszej standardowej propozycji.

Bluzy z nadrukiem – czy trzeba mieć przygotowane logo?

Aby bluzy reklamowe spełniały swoją funkcję konieczny będzie wybór projektu graficznego, który ma być umieszczony na odzieży firmowej. Część firm z pewnością ma już gotowe logo, które miałoby być umieszczone na ubraniach i w takim przypadku wystarczy je jedynie przesłać naszemu pracownikowi. 

Istnieje jednak możliwość przygotowania logo od zera i w takim przypadku nasze studio graficzne przygotuje 3 profesjonalne projekty nadruku. Mamy jednak świadomość, że wybór projektu graficznego jest kluczowym aspektem zakupu bluz z nadrukiem lub haftem, dlatego istnieje możliwość modyfikowania tych projektów do momentu, aż klient będzie w pełni zadowolony z usługi. 

Przy tworzeniu projektu trzeba wziąć pod uwagę także to, jaką metodą zostanie wykonany nadruk. Logo może być wykonane haftem lub sitodrukiem. Oba typy znakowania gwarantują trwałość i wysoką jakość. Haft świetnie sprawdza się przy napisach i godłach, a z kolei wszelkie kolorowe napisy, obrazki lub znaczki najlepiej jest wykonywać sitodrukiem.

Sprawdź jak będą wyglądały twoje bluzy firmowe!

Chcemy, aby zakup bluz przebiegał jak najbardziej świadomie, dlatego po ustaleniu wyglądu nadruku przedstawione zostaną wizualizacje projektu bluzy, tak by klient mógł na bieżąco monitorować proponowany wygląd odzieży. 

W przypadku bluz, które mają w przyszłości reprezentować wizerunek przedsiębiorstwa bardzo ważna jest ich jakość oraz staranne wykonanie, dlatego umożliwiamy ich obejrzenie i dotknięcie. Na życzenie klienta wyślemy bluzy i koszulki pokazowe, dzięki którym będzie mógł zobaczyć jak wygląda haft lub sitodruk, jakość materiału, kolory oraz rozmiary. 

Dzięki temu klient ma możliwość spokojnego zastanowienia się czy woli bluzy klasyczne, wkładane przez głowę, czy te zapinane na zamek. Z kapturem czy bluzy bez kaptura. A także czy bardziej podoba mu się bluza z haftem czy bluza z nadrukiem. Możliwość zapoznania się z wyglądem produktu przed jego kupnem zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji dotyczącej kolorów i upewnia w wyborze znakowania.

Projekt bluzy został zaakceptowany. Co dalej?

Gdy wizualizacje bluz z logo oraz sposób wykonania logo zostaną zaakceptowane, możemy przejść do składania głównego zamówienia. W tym celu tworzymy arkusz Excel online, w którym zamieszczamy wszelkie informacje ustalone z klientem, takie jak modele, cena, ilość kolorów oraz rodzaj wykonania, ale także wszelkie dodatkowe życzenia klienta. 

Na tym etapie osoba zamawiająca bluzy dla swojej firmy musi jedynie uzupełnić w arkuszu pożądaną ilość każdego produktu, a program automatycznie wyliczy cenę zamówienia. Jeżeli wszystko się zgadza, arkusz zostaje zamknięty, a klientowi nie pozostaje nic innego jak tylko wyczekiwać swojego zamówienia. W tym czasie zamówienie zostaje podsumowane i przekazane do szwalni. Cały proces powstawania bluz z nadrukiem został opisany tutaj: Po nitce do… bluzy – jak powstają nasze ubrania?  

Warto zaznaczyć, że nasze bluzy reklamowe w całości produkowane są w Polsce, a  do ich powstania wykorzystywany jest wysokiej jakości materiał. Od tej pory mamy 30 dni roboczych na uszycie, zapakowanie, oznakowanie produktów oraz wysłanie bluz do firm. 

Dodamy też, że w trosce o środowisko wprowadziliśmy „Eko-bag” na bluzę, co oznacza, że nasze ubrania nie będą już więcej pakowane w plastik! Za rozsyłanie odzieży odpowiedzialny jest kurier DPD, dzięki czemu przesyłka dotrze w ciągu 48h godzin prosto pod wskazany adres.

Pozostańmy w kontakcie

Mamy nadzieję, że po otrzymaniu produktów będzie towarzyszyć Wam jedynie satysfakcja i zadowolenie, dlatego liczymy, że podzielicie się z nami wrażeniami. W przypadku gdy bluzy z nadrukiem będą cieszyły się większym zainteresowaniem niż przypuszczaliście, chętnie podejmiemy się wyprodukowania większej ilości. 

Możecie śledzić nasze losy na Facebooku i Instagramie, a także podzielić się opinią na temat naszych produktów – może okazać się przydatna dla innych firm, które wciąż zastanawiają się, czy bluzy z nadrukiem naprawdę mogą poprawić atmosferę w pracy.