Zorganizuj fajną pamiątkę na zakończenie liceum!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Zakończenie szkoły średniej i… wolność! A przynajmniej najdłuższe wakacje życia dla tych, którzy wybierają się na studia.

Ale zanim wkroczymy w mury uczelni – zyskujemy zaszczytne miano absolwenta. To naprawdę fajny czas, matura za nami, skończyliśmy edukację, luz “bluz”. 😉

Graduation Merch

Właśnie dlatego gadżety przypominające o naszym sukcesie i skończonej szkole są tak genialnym pomysłem. Wszystkim po prostu dobrze się kojarzą! Z tego powodu przygotowaliśmy Bluzup Graduation Merch, czyli fajne pamiątki na zakończenie szkoły.

Możemy dla Was zorganizować wszystko od początku do końca, wraz z bezpłatną propozycja projektu, przymierzaniem bluz i oczywiście realizacją.

Bluza z logo, skarpety z pomysłem…

Ważny element w gadżecie szkoły stanowi oczywiście logo i powoduje, że przedmiot wyróżnia się spośród innych i daje poczucie przynależności do danej społeczności. Chcemy należeć do fajnej społeczności i z nią się utożsamiać.

Zazwyczaj takie logo jest wykonywane w najlepiej widocznym miejscu, np. z przodu bluzy. W zależności od upodobań klienta loga wykonujemy haftem komputerowym lub trwałym sitodrukiem.

Jakie gadżety możemy przygotować?

  • bluzy
  • kolorowe skarpety 
  • czapki
  • workoplecaki lub torby “eko”
  • koszulki (t-shirty/polo)

Masz pomysł na jakieś inne gadżety? Na pewno sprostamy Twoim wymaganiom! Daj nam znać.

Jak zamówić?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda przygotowanie spersonalizowanych ubrań z indywidualnymi grafikami? Przygotujemy projekt bezpłatnie według wytycznych. Możliwy jest także specjalny wariant dla każdej klasy.

Chcesz wiedzieć jak krok po kroku zorganizować bluzy i inne gadżety dla swojej szkoły? Przygotowaliśmy wygodną instrukcję, w której tłumaczymy wszystko, co i jak. Znajdziesz ją na końcu tego wpisu.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu chciałbyś, aby nasi graficy przygotowali bezpłatne projekty bluz i gadżetów dla Twojej szkoły/klasy odezwij się do nas, a wspólnie Graduation Merch dla Twojej szkoły!