BluzUp łączy siły z Wolves Summit – personalizowane ubrania na międzynarodowych targach

Koszulka z nadrukiem BluzUp x Wolves Summmit
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

W maju odbyła się coroczna konferencja Wolves Summit, a my zostaliśmy jej partnerem!

Jak to się zaczęło?

Od dawna śledziliśmy losy konferencji Wolves Summit. Jest to największy event networkingowy w tej części Europy. 

Od 2015 roku na evencie spotykają się właściciele młodych firm oraz inwestorzy z 90 krajów! Na konferencji można uczestniczyć w przeróżnych prezentacjach oraz panelach, jednak jej najistotniejszym elementem są networkingowe spotkania 1:1. Sami zaczynając, często szukaliśmy okazji do spotkań z innymi firmami, dlatego dzisiaj bardzo doceniamy i chcemy wspierać takie inicjatywy.

Przed tegorocznym wydarzeniem skontaktowaliśmy się z Wolves Summit i zaproponowaliśmy wykonanie ubrań promocyjnych. Właściciele konferencji z entuzjazmem przyjęli naszą ofertę i w ten oto sposób zostaliśmy partnerem tego wyjątkowego wydarzenia.

BluzUp X Wolves Summit

Co udało nam się stworzyć?

Na wykonanie zamówienia mieliśmy niewiele czasu, bo tylko dwa tygodnie. Nie przeszkodziło nam to jednak w wyprodukowaniu wysokiej jakości koszulek.

Projekt to dwa duże białe nadruki na granatowym tle, z przodu i tyłu koszulki. Kolory dobraliśmy tak, aby grafika była jak najlepiej wyeksponowana. Był to ważny aspekt, ponieważ koszulki były przeznaczone dla osób obsługujących konferencje i miały być rozpoznawalne wśród jej gości.

Koszulka z nadrukiem BluzUp

Klasyczna bluza z haftowanym logo stanowiła dodatek do koszulek. Bluza bez kaptura, w kolorze szarego melanżu, z dużym wyeksponowanym logo, jasno komunikowała nazwę Klienta. 

Reakcja klienta

Organizatorzy Wolves Summit byli bardzo zadowoleni z efektu i już szykują się na kolejną współpracę, jak mówią:

Alena HlobaCommunity Manager Wolves Summit
Czytaj więcej
Bardzo cieszymy się ze współpracy z BluzUp dla naszej konferencji w maju 2022, i na pewno ją powtórzymy przy następnych edycjach! Szybki i łatwy kontakt, sprawne wykonanie zlecenia - koszulek z nadrukiem i bluz z haftem, świetna jakość. Nie wiem, czy warto by było szukać kogoś innego do spełnienia naszych potrzeb 🙂

O sukcesie projektu świadczą również uśmiechy na ustach wolontariuszy i pracowników eventu 🙂

Ubrania z własnym nadrukiem jako sposób wyróżnienia się na targach i konferencjach

Po pandemii coraz więcej eventów i konferencji odbywa się w starej formule, w której przedstawiciele różnych organizacji przyjeżdżają na konferencje porozmawiać z potencjalnymi partnerami face to face. Często firmy wynajmują także stanowiska, do których mogą przychodzić zainteresowane osoby, przetestować produkt lub dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach.

Jednak, aby rozmowy mogły się odbyć, trzeba w jakiś sposób zainteresować sobą innych uczestników – wyróżnić się. Najłatwiej i najwygodniej jest to zrobić za pomocą umiejętnie przygotowanych ubrań reklamowych. Estetyczne i interesujące projekty przyciągną uwagę gości eventu.

Odtwórz wideo

Jest to skuteczna reklama również z psychologicznego punktu widzenia. Na konferencji przedstawiciele firmy często przemieszczają się po obiekcie. Jeżeli personalizowane ubrania będą zawierać logo firmy, z pewnością opatrzy się ono pozostałym uczestnikom eventu. Gdy zauważą je gdzieś ponownie, chętniej podejmą interakcję, ponieważ będzie im się wydawać znajome.

Takie ubrania szczególnie sprawdzają się na targach technologicznych, gdzie kreatywność jest mocno ceniona.

Stwórz personalizowane ubrania z nami!

Jeżeli planujesz brać udział w targach i nie masz jeszcze personalizowanych ubrań, napisz do nas!

Stworzymy oryginalny projekt, który pomoże Twoim handlowcom i marketerom pozyskać nowych partnerów.