PSRP X BluzUp

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Jest nam ogromnie miło, że mogliśmy zostać Partnerem Strategicznym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, który reprezentuje blisko 1 300 000 studentów!

To kolejna okazja do zaprezentowania jakości BluzUp i jeszcze ściślejszy związek ze środowiskiem polskich studentów.

Czym jest PSRP?

To studencka organizacja, która wspiera projekty studenckie, patronuje ważnym i i ciekawym wydarzeniom kulturalnym oraz moderuje rozmaite aktywności na rzecz środowiska studenckiego w naszym kraju, konfrencje, wymiany, szkolenia. 

W trybie home schooling

Od półtora roku samorządy studenckie funkcjonują w trybie online. Przybiera to rozmaite formy: od kształcenia zdalnego po nieznane wyzwania organizacyjne, wynikające z pandemicznej sytuacji.

Wszystkie samorządy i grupy uczelniane borykają się z podobnymi problemami, a charakterystyka współpracy w ramach szkół wyższych przybrała całkowicie odmienny charakter.

Potrzeba identyfikacji

To, że studenci od miesięcy uczą się w domach, nie oznacza zaniku głębokiej potrzeby przynależności, wprost przeciwnie, a tą zapewniają bluzy i gadżety z logotypami uczelni marki BluzUp.

Dzięki naszym produktom każdy, kto uczy się do sesji w domowym zaciszu, przed ekranem własnego laptopa – może jednocześnie poczuć się częścią studenckiej braci.

Jaka jest rola partnerska BluzUp?

Przygotowujemy projekty bluz dla najlepszych, dlatego nasza współpraca z PSRP była kwestią czasu. Z naszego partnerstwa wynikają konkretne aktywności. Nie zdziwcie się, gdy w trakcie imprez organizowanych przez Parlament Studentów na każdym kroku będziecie mogli zobaczyć piękne tekstylne gadżety naszej produkcji.

Do zobaczenia na wydarzeniach BluzUp & PSRP

Do zobaczenia na warsztatach w trakcie konferencji PSRP i na… ulicach miast, bo coraz więcej adeptów polskich szkół wyższych nosi nasze bluzy.

Przyznaj, że mijając na ulicy kogoś w bluzie z logotypem szkoły, zwracasz uwagę na jej nazwę, prawda?

Bluza dla Ciebie

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu chciałbyś, aby nasi graficy przygotowali bezpłatne projekty bluz i gadżetów dla Twojej uczelni/szkoły/firmy, odezwij się do nas mailowo lub po prostu zadzwoń.