Nowa moda w polskich szkołach. Zorganizuj uczniowskie bluzy z logo!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Jesteś nauczycielem? Dyrektorem? Rodzicem? A może aktywnym uczniem, który chciałby zorganizować coś naprawdę fajnego dla społeczności w swojej szkole? Jednym z popularnych projektów corocznie organizowanych w szkołach są bluzy z logo szkoły. Jako BluzUp realizujemy takie bluzy i inne gadżety od 2013 roku.

Dlaczego bluzy?

Bluza, która jest nowoczesną i nieobowiązkową formą mundurka, pozwala poczuć uczniom ducha wspólnoty. Podstawówka, liceum, technikum albo szkoła zawodowa. Bluza z emblematem szkolnym sprawdzi się wszędzie. Dzieci są zadowolone z nowego, fajnego elementu w ich szafie. Młodzież zaś dobrze przyjęła modę z amerykańskich uczelni.

Największą zaletą bluzy jest bez wątpienia jej wygoda. Z tego też względu bluzę najczęściej kojarzymy z ubraniem sportowym, które nadaje się głównie do dresu, ewentualnie do jeansów. Ale to stereotypy, które przechodzą już do lamusa. 

Projektanci zauważyli, że ubrania to nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność, dlatego coraz więcej stylizacji łączy elegancję i wygodę, dzięki czemu nie musisz wybierać między ładnym wyglądem a komfortem – dzisiaj bluza to świetny sposób na stylizację.

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość! 

Oprócz projektów i względów estetycznych ważnym aspektem szkolnych gadżetów jest ich jakość. Na pewno nie raz mieliście w szkole “chińskie” t-shirty w wyblakłych kolorach, w których wszyscy wyglądają jak w przysłowiowym “worku na ziemniaki”. 

Zupełnie nie o to chodzi! Bluzy produkujemy wyłącznie w Polsce z najlepszych gatunkowo materiałów. Loga wykonujemy haftem lub trwałym sitodrukiem. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy naprawdę dobrze wykonany produkt, w którym Ty i Twoi znajomi będziecie czuć się komfortowo i stylowo.

Pora na bluzy dla Twojej szkoły z bezpłatnym projektem

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu chciałbyś, aby nasi graficy przygotowali bezpłatne projekty bluz i gadżetów dla Twojej szkoły, odezwij się do nas mailowo lub po prostu zadzwoń.