Jak może wyglądać oryginalna bluza personalizowana?

Personalizowana bluza to nie tylko możliwość podarowania prezentu pracownikom, czy klientom, ale także okazja do pokazania charakteru i wartości firmy. Można ją zaprojektować tak, aby idealnie pasowała do identyfikacji wizualnej i faktycznie odzwierciedlała to, co firma chce przekazać światu.

Dostosowanie bluzy nie kończy się na dobraniu odpowiedniego koloru i nadrukowaniu logo. Możliwości jest znacznie więcej. Zobacz, jakie oryginalne rozwiązania udało nam się zastosować w poniższych projektach.

Lime

Współpracując z Lime, stworzyliśmy czarną, rozpinaną bluzę z logo na piersi, a także trójkolorowym hasłem z tyłu. Mniejszą wersję logo, umieściliśmy w nietypowym miejscu — na rękawie po wewnętrznej stronie! W ten sposób osoba, która nosi bluzę, spoglądając na ręce, przypomina sobie o podarunku od firmy.

KPMG

W tej bluzie główna grafika również znalazła się na plecach. Składa się z wielu elementów i jest dosyć skomplikowana. Do nadruku użyliśmy metody sitodruku, która pozwoliła na zaakcentowanie nawet najmniejszych szczegółów.

Na przodzie bluzy znajdują się dwa napisy w dwóch różnych czcionkach, co nadało bluzie dynamiki i sprawiło, że jest ciekawsza. Całość dopełniają dwa elementy: białe płaskie sznurki oraz biała naszywka na ramieniu.

Student Travel

Projekt ST skierowany był do studentów i dlatego zdecydowaliśmy się na amerykański, studencki klasyk — czyli bejsbolówkę. W tym projekcie logo nie jest jedynym zdobieniem. Z tyłu, zaraz pod kołnierzem, nadrukowaliśmy slogan “zawsze spoko”, a pod spodem imię nowego właściciela bluzy 🙂

Rękawy, kołnierz oraz pas zostały wykonane ze ściągacza w czerwono-szare paski. Nawiązuje to do logo, a dokładniej do równoleżników oraz południków na nim widocznych 🙂

North.pl

To bardzo wyjątkowy projekt, który udało nam się maksymalnie spersonalizować dla klienta. Można o nim powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest nudny. Tym razem postawiliśmy na wnętrze kaptura w innym kolorze, sznurki z wyhaftowanym logo, ciekawą grafikę oraz logo na tyle kaptura. Tej bluzy na pewno się nie przeoczy!

Więcej o tym projekcie przeczytasz tutaj.

Ailleron

Klasyczne połączenie czarnego, czerwonego oraz białego koloru to zawsze dobry wybór. Dla Aillerona przygotowaliśmy bluzę kangurkę z dużym napisem na środku przodu oraz logiem na boku kaptura. Zarówno główny nadruk, jak i mniejsze logo zostały wykonane metodą haftu komputerowego.

Dzięki doborowi odpowiednich technik mamy pewność, że ilustracje pozostaną na bluzie w niezmienionej formie na długie lata.

Mennica Polska

To projekt, który pokazał, że nie tylko małe hafty świetnie prezentują się na naszych bluzach. Mieliśmy obawy, że tak duża aplikacja może usztywnić odzież, jednak tak się nie stało. Bluza wygląda bardzo estetycznie, jest wygodna oraz praktyczna, a zastosowane kolory idealnie odzwierciedlają identyfikację graficzną firmy.

Więcej o projekcie przeczytasz w naszym case study tutaj.

BorgWarner

To kolejna bardzo interesująca pozycja, inspirowana japońskim “street stylem”. Pomimo że bluza składa się z wielu elementów w różnych kolorach, wszystko łączy się w bardzo spójną i miłą dla oka całość. Na środku bluzy widnieje obszerna grafika, składająca się z ilustracji oraz napisów. Na jednym rękawie, na wysokości ramienia, nadrukowaliśmy logo. Na drugim rękawie, w tym samym miejscu widnieje trójkolorowa wszywka.

Globtrak

W tym projekcie pokusiliśmy się o dużą grafikę w nietypowym miejscu. Z tyłu bluzy, po lewej stronie umieściliśmy ilustrację złożoną z białych ikon, które nawiązują do specjalizacji firmy. Bluza z przodu wydaje się prosta, a cały jej urok widoczny jest na plecach.

To rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne wśród naszych klientów.

Podsumowanie

Jak widzisz, opcji personalizowania bluzy jest naprawdę wiele. Możemy dostosować do Twoich potrzeb praktycznie każdy jej element:

Formę bluzy
– dowolny kolor (na specjalne życzenie podrukujemy materiał w konkretnym odcieniu),
– dowolny fason (na specjalne życzenie tworzymy nowe formy),
– rozmiar (włącznie z rozmiarami dziecięcymi).

Nadruk
– dowolna grafika — Twój projekt, lub projekt stworzony przez nas według Twoich wytycznych,
– dowolna technika (sitodruk, haft, nadruk DTG),
– dowolny rozmiar,
– dowolne umiejscowienie (samodzielne szycie bluz umożliwia nam dostęp do ukrytych po zszyciu miejsc).

Sznurki
– dowolny kolor/wzór,
– płaskie lub okrągłe,
– z nadrukowanym logiem,
– ze skuwką w wybranym kolorze i wygrawerowanym logiem.

Ściągacze & wnętrze kaptura
– w dowolnym kolorze/wzorze.

Wszywki
– dowolny rozmiar,
– dowolny kolor,
– dowolny nadruk.

Metka
– Twój projekt lub nasza standardowa metka,
– dowolny kolor.

Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu pojawił Ci się zarys wymarzonej bluzy w głowie, to koniecznie się z nami skontaktuj. Przeniesiemy Twój pomysł do programu graficznego i wyślemy Ci jego wizualizację w 24 h!