Gdzie kupić bluzy reklamowe z logo firmy?

Odzież reklamowa z logo firmy, odzież robocza z logo firmy, odzież reklamowa producent
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Odzież firmowa pełni kilka funkcji. Stanowi schludną wizytówkę firmy, buduje pozytywny wizerunek w oczach klienta i upraszcza pracę zatrudnionych. Jednak czy wystarczy zamówić koszulki lub bluzy firmowe na chybił trafił i oczekiwać niesamowitych efektów? Niekoniecznie. Aby tak się stało, warto trzymać się określonych zasad. Te poznasz poniżej.

Czego się dowiesz:

 • Jak wybrać odzież z logo firmy
 • Co wziąć pod uwagę przy zamówieniu
 • Od czego zależy trwałość odzieży
 • Gdzie kupić odzież firmową

Odzież z logo firmy – niby zwyczajna bluza a może tak wiele…

Odzież pracownicza to dobra inwestycja. Dzięki niej:

 • Łatwo odróżnić pracowników różnych działów
 • Widoczne logo promuje firmę wśród klientów
 • Firma wydaje się mieć ujednoliconą identyfikację wizualną

Korzyści z zakupu odzieży brandowanej własnym logo jest naprawdę wiele. Jednak nie ma co oczekiwać, że zwyczajna bluzka za 5 zł z Allegro z naprasowanym logo będzie trwała, a przede wszystkim funkcjonalna.

Jak więc wybrać firmę, która przygotuje dobrej jakości odzież reklamową?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy?

Czynników świadczących o „dobrej jakości” odzieży jest kilka. Dotyczą one przede wszystkim indywidualnych oczekiwań. Dlatego w czasie wybierania, warto uwzględnić:

 • Metodę nadruku logo
 • Szybkość realizacji
 • Trwałość odzieży
 • Usługi dodatkowe

Jednak jak wybrać spośród tak dużej konkurencji na rynku? Poniżej znajdziesz wskazówki.

Nadruk

Decydując się na zakup odzieży firmowej z logo, bezwzględnie należy ocenić jakość drukowanych emblematów graficznych.

Aktualnie wykorzystuje się do tego sitodruk oraz haft komputerowy. Obie opcje dają dobre efekty, stąd wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Szybka realizacja

W biznesie czas jest na wagę złota. Jeśli okaże się już za 7 dni odbędzie się event, którego Twoja firma nie może przegapić, a Ty nadal nie masz odzieży firmowej, która będzie Cię tam promować, to masz problem.

Dlatego szczególnie ważny jest szybki termin realizacji.

Certyfikat OEKO-TEX

Ubrania różnią się od siebie. Jedne są bawełniane, inne z dodatkiem poliestru oraz włókien syntetycznych zaś jeszcze inne wykonane z wełny.

A jak wiadomo materiał może uczulać. Dlatego kluczowe dla przyjemności noszenia odzieży jest dobranie takiego materiału, który nie drażni skóry.

Aby trafić w dziesiątkę, warto wybrać firmę, która zapewnia certyfikat OEKO-TEX. Oznacza on, że materiał jest bezpieczny dla skóry.

Projekt graficzny

Bluza, nadruk i gotowe. W teorii to bardzo prosty proces jednak w praktyce wymaga czegoś więcej niż kawałka materiału i naprasowalnego logo.

Aby odzież reklamowa dobrze się prezentowała, bezwzględnie należy ją zaprojektować. W ten sposób uniknie się wpadki, gdzie logo jest praktycznie niewidoczne na ubraniu lub zlewa się z kolorem bluzy.

Trwałość

Nikt nie chce kupować ubrań, które po 2 założeniach trafią do śmietnika. Nie ma więc co kupować hurtowo koszulek za 2 zł/sztuka. To nie inwestycja, a wyrzucanie pieniędzy w błoto. Taka odzież jest nietrwała. Lepiej postawić na ubrania z nadrukiem logo, które posłużą przez miesiące, a nawet lata.

Sprawdź opinie naszych klientów, dla których trwałość jest na pierwszym miejscu.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy, która ma zająć się zaprojektowaniem odzieży brandowej. Kluczem do satysfakcjonującego zakupu jest dbałość o detale, o których nie myśli się w czasie wyboru odzieży prywatnej. Sprawdź naszą ofertę produkcji odzieży z nadrukiem, która spełnia wszystkie powyższe warunki.