Case study – zrobiliśmy bluzy firmowe dla Sunrise System

Bluzy firmowe
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Jeden gadżet firmowy łączący trzy okazje? Przydatny na zbliżające się urodziny marki, zgodny z działaniami employer brandingowymi firmy i akcentujący jej niedawny rebranding? Przed Tobą case study z naszej niedawnej współpracy z firmą Sunrise System, dla której właśnie stworzyliśmy taki produkt – firmowe bluzy z logo dla pracowników.

Potrzeby Klienta

Sunrise System miał dwa kluczowe wymagania – możliwość personalizacji i uwydatnienia logo firmy zgodnie z nową identyfikacją graficzną oraz wymóg wysokiej jakości materiału, z którego powstaną bluzy, tak aby towarzyszyły pracownikom przez kolejne lata.

Jakość materiału mogliśmy udowodnić bezpośrednio wysyłając paczkę pokazową do Klienta, która zawierała wcześniejsze realizacje – dzięki temu Klient miał świadomość, jak wyglądają bluzy i „poczuć” materiał. Pośrednio zaś, dzięki ponad 140 opiniom w Google, które kładą duży nacisk właśnie na jakość naszych produktów.

Bluzy reklamowe z logo

Jeśli chodzi zaś o możliwości personalizacji – kolorem przewodnim firmy Sunrise System jest soczysty pomarańcz, który miał być głównym kolorem bluz. Jako, że nie występuje w naszej standardowej kolekcji, zaproponowaliśmy i przygotowaliśmy dla Klienta wymaganą opcję kolorystyczną dzianiny, która miała za zadanie odpowiadać barwom firmowym.

Rozwiązanie

Po rozmowach i wysłuchaniu oczekiwań ze strony Klienta, nasi graficy przygotowali kilka wizualizacji graficznych bluzy. Klient zdecydował się na krój bluzy kangurki z płaskimi sznurkami w kolorze białym, z wyraźnie zaakcentowanym logo na klatce piersiowej.

Bluzy reklamowe

Dla Sunrise System efekt finalny firmowej bluzy z logo był bardzo ważny, dlatego został wykonany również prototyp bluzy – pierwszy, fizycznie wyprodukowany produkt, który miał za zadanie pokazać finalny efekt wszystkich ustaleń, a który dał również zielone światło do rozpoczęcia głównej produkcji.

Chcemy też podkreślić profesjonalizm Sunrise System i Michała Sawki odpowiedzialnego za projekt po stronie Klienta na każdym z etapów współpracy. Sprecyzowane wymagania, pewne decyzje, szybka organizacja w kwestii ustalenia zapotrzebowanie na konkretne rozmiary bluz pozwoliły na sprawne zaprojektowanie i uszycie firmowych bluz. Współpraca z takim partnerem biznesowym to dla nas przyjemność!

Efekty

Efekty finalne projektu wprowadzenia bluz firmowych możemy obserwować na social media firmy. Widać tam nie tylko zadowolenie pracowników z firmowych strojów, ale, co ważniejsze, że bluzy wykorzystywane są na co dzień.

Odzież firmowa
Magda z Sunrise System

Opinia Klienta

Rekomendujemy BluzUp jako bardzo solidnego producenta odzieży personalizowanej dla firm. Nie mieliśmy zastrzeżeń zarówno pod kątem jakości produktów, jak i całego procesu obsługi klienta. To była naprawdę udana współpraca. Trafiliśmy na dostawcę, który zapewnia pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo firmie, decydującej się powierzyć mu realizację projektu. Warto w tym miejscu podkreślić świetną współpracę z Bartoszem Zającem, Account Managerem w BluzUp. Szybka reakcja, proklienckość i doradztwo na bardzo wysokim poziomie! To wartości, które bardzo cenimy w Sunrise System. Jako osoba odpowiedzialna za koordynację projektu po stronie Sunrise System bardzo polecam współpracę z BluzUp! Dziękuję za tak profesjonalną obsługę.

Michał Sawka
Specjalista ds. marketingu
Sunrise System

Jeśli Ty również chcesz wprowadzić firmowe bluzy z logo Twojej marki, odezwij się do nas!