Bluzy WUM-u i nie tylko – case study naszej współpracy

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Duży i bardzo zróżnicowany projekt obejmujący produkcję spersonalizowanej odzieży dla wszystkich sześciu wydziałów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Najważniejszym zadaniem było stworzenie sześciu różnych projektów logo, które odpowiadałyby każdemu z wydziałów – łącznie powstały ponad 42 projekty odzieży.

800 bluz

80 T-shirtów i polo

60 par skarpet

100 czapek z daszkiem 

Potrzeby Klienta

Samorząd studencki WUM-u już w momencie rozpoczęcia rozmów wiedział dokładnie, jakiego projektu ubrań potrzebuje i oczekuje. Naszym zadaniem było przelanie tej wizji w projekt graficzny oraz odpowiednie przygotowanie go do produkcji.

WUM – Warszawski Uniwersytet Medyczny, to jedna z największych publicznych uczelni medycznych w Polsce. To również jedna z najchętniej wybieranych uczelni medycznych w naszym kraju. 

Rozwiązanie

Na podstawie wytycznych, przygotowaliśmy wizualizacje dla ponad 42 produktów, z użyciem 6 różnych logo wydziałów WUM-u. 

Poniżej wybrane projekty:

Sklep internetowy

Na potrzeby sprzedaży przygotowaliśmy dedykowany sklep internetowy, który miał za zadanie ułatwić studentom z każdego wydziału wybór odpowiednich produktów (każdy wydział inne logo), ich opłacenie oraz wskazać sposób dostawy (na uczelnię lub na prywatny adres).

WUM_sklep

Promocja akcji sprzedaży

We współpracy wsparliśmy również kampanię reklamową wśród studentów, której celem było zachęcenie studentów do składania zamówień online – były to kluczowe działania, zważając na fakt, że jedyną formą sprzedaży okazał się sklep internetowy. 

Stworzyliśmy serię postów informacyjnych, które były emitowane na social mediach Uniwersytetu, jak również wydarzenia na Facebooku.

WUM_wydarzenieFB

Efekty sprzedaży online

Sprzedaż ponad 800 bluz, 80 T-shirtów i Polo, 60 par skarpet i ponad 100 czapek z daszkiem to sukces! Sama akcja została bardzo pozytywnie odebrana przez studentów, którzy byli aktywni w social media w trakcie jej trwania. 

 

WUM_wydarzenieFB

Opinia o współpracy

Wspólnie z BluzUp udało nam się zorganizować bluzy i inne gadżety dla całej społeczności Alma Mater. Pierwszy raz cały projekt był organizowany zdalnie, bez możliwości odbioru gadżetów odzieżowych na uczelni. Całość została logistycznie ogarnięta, dzięki platformie online do zamówień (stworzonej przez BluzUp) oraz wysyłce bluz na prywatne adresy.

Samorząd Studencki WUM

Podsumowując, to kolejna dobra akcja, w której wprowadziliśmy odzieżowe projekty w życie. Świetna współpraca i kontakt z samorządem uczniowskim pozwoliły, na sprawne przeprowadzenie całego procesu. WUM wielkie dzięki za współpracę.