BluzUp Academy #3

Excel dla Samorządów Uczniowskich - tabele przestawne, które ułatwią Ci życie

13.04.2021

o godzinie 18:00

Prowadzący:

Michał Kowalczyk

Jak mówią o nim kursanci, Michał to jedyny trener, który płynnie tłumaczy z Excelowego na nasze. Pomaga ludziom odmieniać ich kariery, ucząc jak skutecznie korzystać z programu Excel.

Tabele przestawne są narzędziem Excela, z którym na pewno spotkasz się w swojej karierze zawodowej. Analiza danych przy użyciu tego narzędzia pozwoli Ci znacznie ułatwić pracę. W czasie naszego spotkania wyjaśnię Ci czym są i jak działają tabele przestawne, przedstawię ich praktyczne zastosowania i użyteczne triki.

Co zyskasz dzięki udziałowi w najbliższym webinarze?

podniesiesz tempo pracy w Excelu
dowiesz się, jak zautomatyzować analizy danych, czym zaskoczysz przyszłych rekruterów, zespół a nawet szefa

poznasz praktyczne przykłady użycia tabel przestawnych, które będziesz mógł łatwo zastosować w swoich wyzwaniach / pracy
otrzymasz darmowe materiały do samodzielnej pracy, aby móc przećwiczyć nabyte umiejętności w praktyce
Opanuj Tabele Przestawne. Zrób pierwszy krok i zapisz się na bezpłatne spotkanie online dla samorządów uczniowskich i osób, które w codziennej nauce i pracy wykorzystują Excela. Razem wyniesiemy Twój poziom Excela poza skalę!
kontakt-min

Organizator: BluzUp

Już od 7 lat współpracujemy z Samorządami Uczniowskimi w całej Polsce, realizując dla nich co roku szkolne kolekcje bluz i innych gadżetów.
BluzUp Academy to nowy projekt, którego celem ma być kształcenie aktywnych uczniów działających w Samorządach z umiejętności, które mogą przydać im się w obecnej roli, ale także na studiach czy w przyszłym życiu zawodowym!
Mamy nadzieje, że skorzystacie!

Shopping Basket

Wpisz poniżej swoje dane,

aby bezpłatnie zarezerwować
dla siebie miejsce.