Od 2013 roku specjalizujemy się w tworzeniu unikalnej odzieży dla szkół i uczelni. Wszystkie nasze produkty są w całości szyte w polskich szwalniach, co gwarantuje naszym klientom jakość na najwyższym poziomie. Zaufało nam ponad 40 tys. uczniów i studentów, którzy noszą bluzy naszej produkcji.
Zapewniamy kompleksową obsługę poczynając od stworzenia projektów graficznych i wizualizacji, po produkcję i znakowanie, aż do dystrybucji bluz pośród uczniów/studentów.
Nasze produkty to nie tylko praktyczny, modny i wygodny sposób na ubiór, ale przede wszystkim doskonała pamiątka i duma z noszenia logo swojej uczelni na piersi
Zapewniamy kompleksową usługę poczynając od stworzenia projektu, aż do dystrybucji gotowych bluz pośród uczniów/studentów.

Pamiętamy czasy szkolne. Ba, część naszego zespołu to aktywni studenci. Dzięki temu znamy potrzeby uczniów, wiemy, co i jak się teraz nosi. I damy to Tobie, byś nosił to z dumą!

Jesteśmy młodym zespołem, który unika sztampy i szkolnej nudy. Jednocześnie dbamy, by ubrania które wychodzą spod igieł naszych maszyn do szycia, dumnie służyły Ci przez długi czas.

Zastanów się – czego oczekujesz od odzieży szkolnej, bluzy, koszulki czy torby bawełnianej?

Po pierwsze – wygląd. Projektami zajmują się u nas profesjonalni graficy. A jak oni wezmą coś pod swoje „skrzydła”, to … Nie ma co ukrywać – ich projekty, to klasa sama dla siebie. Od wielu lat zajmują się projektowaniem odzieży, więc wiedzą co w trawie piszczy. Zresztą spójrz na przykładowe realizacje. Takich ciuchów nie będziesz się wstydzić!

Po drugie – wygoda. To chyba oczywiste, że zakładając bluzę chcesz poczuć się komfortowo. O ten element dbają polskie szwalnie, z którymi współpracujemy. Panie krawcowe (pozdrawiamy!), znają się na swojej pracy. Igła, nitka i te sprawy – przed nimi nie mają żadnych tajemnic. Zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki – ponad 40 tys. Polskich uczniów i studentów nosi bluzy naszej produkcji. MADE IN POLAND.

Po trzecie – dystrybucja. Ludzie z naszego zespołu wysłuchają, doradzą, rozwiążą niemal każdy problem, w skrócie – zrobią tak, by było dobrze. Ty nie musisz się znać, wiedzieć jaką wybrać technologię, fason etc. Oni to WIEDZĄ. I zrobią z tej wiedzy użytek, dostarczając do Twojej szkoły czy uczelni bluzy, koszulki czy torby dokładnie takie, jak sobie wymarzycie. A, byśmy zapomnieli – dają gwarancję zadowolenia. To już coś!

To co, szyjemy?

Aleksander

Aleksander

Współzałożyciel. W firmie odpowiedzialny za obsługę klienta. Absolwent SGH w Warszawie. Prywatnie miłośnik sportów wodnych.

Wiktor

Wiktor

Współzałożyciel. Odpowiedzialny za produkcję i logistykę. Absolwent SGH w Warszawie. Prywatnie miłośnik zwierząt futerkowych.

Magda

Obsługa szkół i uczelni. Zadba, aby Wasze bluzy były dopracowane od A do Z. Prywatnie studentka SWPS w Warszawie.

Monika

Grafik. Posiada wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Piękne projekty na bluzach wielu szkół i uczelni to właśnie jej zasługa!

Zapewniamy kompleksową usługę poczynając od stworzenia projektu, aż do dystrybucji gotowych bluz pośród uczniów/studentów.