Od 2013 roku specjalizujemy się w tworzeniu unikalnej odzieży dla szkół i uczelni. Wszystkie nasze produkty są w całości szyte w polskich szwalniach, co gwarantuje naszym klientom jakość na najwyższym poziomie. Zaufało nam ponad 30 tys. uczniów i studentów, którzy noszą bluzy naszej produkcji.

Zapewniamy kompleksową obsługę poczynając od stworzenia projektów graficznych i wizualizacji, po produkcję i znakowanie, aż do dystrybucji bluz pośród uczniów/studentów.

Nasze produkty to nie tylko praktyczny, modny i wygodny sposób na ubiór, ale przede wszystkim doskonała pamiątka i duma z noszenia logo swojej uczelni na piersi.

Aleksander

Aleksander

Współzałożyciel. W firmie odpowiedzialny za obsługę klienta. Absolwent SGH w Warszawie. Prywatnie miłośnik sportów wodnych.

Wiktor

Wiktor

Współzałożyciel. Odpowiedzialny za produkcję i logistykę. Absolwent SGH w Warszawie. Prywatnie miłośnik zwierząt futerkowych.

Magda

Obsługa szkół i uczelni. Zadba, aby Wasze bluzy były dopracowane od A do Z. Prywatnie studentka SWPS w Warszawie.

Krystian

Obsługa szkół. Krystian pomoże Wam w przygotowaniu projektu i organizacji „bluzowego” projektu w Waszej szkole. Student UW. Lubi podróżować. Miłośnik Rosji.

Monika

Grafik. Posiada wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Piękne projekty na bluzach wielu szkół i uczelni to właśnie jej zasługa!

Zapewniamy kompleksową usługę poczynając od stworzenia projektu, aż do dystrybucji gotowych bluz pośród uczniów/studentów.